Haberler

 • HaberGölge
  KAHVE DÜNYASI FLORYA ŞUBESİNİN MEKANİK TESİSATI İÇİN ANLAŞTIK.
  03 September 2014
 • HaberGölge
  ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MEKEZİNDEYİZ. SAİT EFENDİ RESTAURANT ve NOSSA COSTA RESTAURANTL...
  03 September 2014
 • HaberGölge
  B2B Medya dergilerinden Yalıtım dergisinin bu yıl 11.’sini düzenlediğ...
  16 June 2014
Diğer

“Yılın Tesisat Yalıtımı Özel Ödülü”nü DAS Yalıtım´ın Yeni Ürünü Fonec Aldı

16 June 2014
Haberler
golge

 
 
B2B Medya dergilerinden Yalıtım dergisinin bu yıl 11.’sini düzenlediği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ile Çatı ve Cephe dergisinin 3.’sünü organize ettiği Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’nin ödül töreni 7 Mayıs Çarşamba günü, Yapı İstanbul Fuarı’nda düzenlendi.
 
Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri kapsamında bu yıl ilk kez verilen “Yılın Tesisat Yalıtımı Özel Ödülü” ve “Yalıtım Dergisi Özel Ödülü” de B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan tarafından takdim edildi. Yılın Tesisat Yalıtımı Özel Ödülü’ne “Fonec” ürünü ile DAS Yalıtım layık görüldü. Ödül, DAS Yalıtım A.Ş.'nin Genel Müdür Yardımcısı Koray Sarı’ya verildi. 
 
ONEFLEX®FONEC®  akustik ses yalıtım  malzemesi  Şubat  2014  tarihinde  ilk  kez Türkiye ve Oneflex İhracat pazarına kullanıma sunuldu. %100   geri  dönüşümden üretilmiş olup, elastomerik  kauçuk  köpüğü üretiminin  firelerinden oluştuğundan  dolayı  aynı  zamanda iyi bir  ısı  yalıtımı ve yoğuşma  kontrolü malzemesi.
 
Ana hedefi, efektif  enerji  tasarrufu  olan  yalıtım  malzemesi üretmek  olan  DAS  Yalıtım  San. ve Tic. A.Ş.  böylelikle,  üretim sürecinde oluşan  tüm   fireyi, etkin  bir  şekilde, tekrar kullanım sürecine,  farklı ve yepyeni  bir  fonksiyonla  çıkarmayı  başarmış ve  pazarın  kullanımına,  daha  önce  sunulmamış bir  ürün  vermiş oldu.

Etiketler:
test