Kurumsal

Bizden Haberler

  • KAHVE DÜNYASI FLORYA ŞUBESİNİN MEKANİK TESİSATI İÇİN ANLAŞTIK.

    05 Nisan 2013
  • ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MEKEZİNDEYİZ. SAİT EFENDİ RESTAURANT ve NOSSA COSTA RESTAURANTL...

    05 Nisan 2013
  • B2B Medya dergilerinden Yalıtım dergisinin bu yıl 11.’sini düzenlediğ...

    05 Nisan 2013
Diğer

Kalite Detay´da

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Gölge

Isıtma ve soğutma sistemlerinde 2004'den bugüne Detay Mekanik ile kalıcı çözümler...

Detay Mekanik Ltd. Şti., mekanik tesisat proje tasarımı ve mühendislik hesaplarında uzman, bilgi ve tecrübesiyle projeler için akıllı çözümler üreten, hızlı, sistemli, güvenilir ve teknolojik alt yapısıyla bünyesinde yenilikçi çözümleri barındıran bir mühendislik şirketidir.
 
Kurulduğu günden bugüne Isıtma-Soğutma-Havalandırma-Yangın tesisatları sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek her alanda ihtiyaç duyulan güncel ve yenilikçi çözüm yolları ile %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
 
Faaliyet gösterdiği konularda bugüne kadar yaptığı çalışmaları ve çalışma ortaklığı yaptığı bazı firma referanslarını ilgili referanslar sayfasında bulabilirsiniz. 
 
Detay Mekanik müşterileri için her zaman en uygun çözümleri üretmekte bilgi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştirmekte, eğitimli ve çalışkan kadrosu ile hizmetlerini tüm yurt çapında devam ettirmektedir. Detay Mekanik Ltd. Şti. çalışma ortaklığı kurduğu tüm firmaların desteğini arkasına alarak, kalite programından ödün vermeden, günümüzde olduğu gibi gelecekte de yatırımlarına devam ederek sizlerin en önemli ve güvenilir çalışma ortağınız olmaya devam edecektir..

 

BİZE YAZIN
Mail info@detaymekanik.com