Kurumsal

Bizden Haberler

  • KAHVE DÜNYASI FLORYA ŞUBESİNİN MEKANİK TESİSATI İÇİN ANLAŞTIK.

    05 Nisan 2013
  • ÖZDİLEK ALIŞVERİŞ MEKEZİNDEYİZ. SAİT EFENDİ RESTAURANT ve NOSSA COSTA RESTAURANTL...

    05 Nisan 2013
  • B2B Medya dergilerinden Yalıtım dergisinin bu yıl 11.’sini düzenlediğ...

    05 Nisan 2013
Diğer

Kalite kavramı çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluktur

Hakkımızda
Gölge

Kalite Politikamız

"Kalite" kavramını çalışanların dengeli olarak paylaştığı ortak sorumluluk olarak kabul eden Detay Mekanik, bu doğrultudaki hedeflerini şirket vizyonu ve müşteri beklentileri ile doğru orantılı olarak şekillendirir. 
 
Detay Mekanik bünyesindeki "Kalite Güvence Sistemi" mantığı, "kusursuz ürün ve hizmet üretimine ulaşma çabası" üzerine kurgulanmıştır. Kalite; ulaşılan ve korunan bir seviye değil, koşullara göre en olumlu yansımalarla yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.
 
Detay'ın kalite anlayışını yansıtmadaki/uygulamadaki başarısı; çalışanların doğru şekilde bilinçlendirilmesi ve katılımı ile artacaktır. Kaliteye vurgu yapan insan/teknoloji merkezli duruşu ile Detay Mekanik, pazardaki payını ve yeni ürün/hizmet alanı araştırmalarında sağlayacağı başarıyı zaman içinde istikrarlı biçimde artıracaktır. 

Çevre Politikamız

Detay Mekanik, ürün seçiminden başlayıp hizmet kalitesine dek süren her aşamada çevreye karşı sorumluluğu olduğu bilinciyle hareket eder. Çevreye duyarlı olmak için sürekli gelişimi sağlamak, şirket yönetimi ve tüm ekibi için bir önceliktir.
 
Detay Mekanik sürekli gelişme ve iyileşme prensibini esas alarak; çevreyle uyumlu, insan sağlığını ön plana çıkaran ürünler ve çözümler sunar. Ürün tedariğinin ve hizmetin her aşamasında çevresel faktörler belirlenerek, bunlara yönelik iyileştirme çalışmaları yapılır ve bu çalışmalar sürdürülebilir hale getirilir.

 

BİZE YAZIN
Mail info@detaymekanik.com